אקסס בארס ECCESS CONSCIOUSNESS

יצירת קשר
ניווט

שיטת טיפול אקסס בר פותחה לפני 20 שנה על ידי גארי דאגלס. בהיקף הראש שלנו נמצאות 32 נקודות בשם “בארס” (Bars (, כל נקודה מתחברת להיבט שונה של החיים ומאחסנת בו את הרכיב האלקטרומגנטי של כל המחשבות, הרעיונות, העמדות ההחלטות והאמונות בהקשר אותו היבט. כל הנקודות נבחרו ואותרו בקפידה כמשמשות צמתים אנרגטיים בגוף האדם.

אקסס בארס
לדוגמא: יש נקודות “בארס” לשליטה, למודעות, ליצירתיות, לכוח, להזדקנות, לריפוי, לגוף, ליחסי המין ולכסף. הטיפול עובד על ידי לחיצות עדינות על אותן 32 נקודות שונות בראש. דרך הלחיצה מתאפשרת פריקה והטענה של אנרגיה היוצרת שינוי בחדרי המוח – וכיול מחדש של המערכת. הנקודות מאוחסנות מטעון אלקטרו מגנטי המורכב מאמונות דעות ורגשות שליליים כלפי עצמנו ותחומים בחיינו שעד כה עצרו אנחנו מלהיות מי שאנחנו באמת. שיטת אקסס בר מנקה דפוסי חשיבה וברגע שהמיינד זז מהדרך – אתה בהוויה. אתה חופשי לשחק לרצות ולבקש שינוי ללא גבול, משום שהיקום שלנו פתוח להכל.

למי טיפול באמצעות אקסס בארס מתאים?

  • התמודדות עם מתחים ולחצים
  • בעיות קשב וריכוז
  • ילדים עם לחצים ופחדים
  • קבלת החלטות בכל תחומי החיים
  • חסימה יצירתית
  • הפגת כאבים
  • לכל מי שמעוניין להקשיב לעצמו לנשום להירגע גם בתקופות עומס וגם שלא

מה כולל הטיפול באמצעות אקסס בארס?

הטיפול באמצעות אקסס בר הינו עדין ונעים, לא פולשני וללא תופעות לוואי. נעשה בשכיבה על הגב במיטת הטיפול. ידי המטפל באקסס בארס נוגעות בעדינות בראש המטופל לפי האזורים השונים כדי לשחרר אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע, אנרגיה שמנהלת אותנו מבלי שנוכל לגשת אליה. בזמן הטיפול באקסס בארס אני כמטפלת בשיטה פשוט מקשיבה לאדם שמגיע. הטיפול באמצעות אקסס בארס, מתאפשר בנחת ובשלווה על מיטת הטיפולים. למי שמעוניין לשתף ולדבר אני נמצאת כמתווכת לטיפול לרגשות ומחשבות שעולות ולמי רק רוצה להיות בשקט שלו, גם זה נכון וטוב באותה מידה. משום שהאקסס בארס עוקף מחשבה, ניתן לבוא עם נושא מסוים שמעוניינים לטפל בו – ובאמצעות שאלת שאלות פשוטות ניתן להביא את נושא הטיפול לפני השטח ולעבוד עליו. הטיפול באמצעות אקסס בארס, נעשה כשעה עד שעה וחצי ומותאם למטופל. ניתן לקיים מפגש טיפולי בודד של אקסס בארס, אולם מומלץ להגיע לקבוצת מפגשים להשגת אפקט מצטבר ומתמשך. אקסס בארס, הנו טיפול מפנק ונעים המאפשר פאוזה לרגע קסום.

טיפול אקסס בארס ECCESS CONSCIOUSNESS במרכז רפואי חיים מלאים

רעות גמבשו מטפלת ומומחית בשיטת אקסס בארס, אוהבת להתבונן ולהקשיב ולנסות ולתת נקודות ציון להתבוננות האישית של המטופל. בהכשרתה פסיכותרפיה טראנס פרסונלית, הנחיית קבוצות מדיטציה ודמיון מודרך וריברסינג ונשימה. מאמינה שלכל בן אדם יש את הכלים לעזור לעצמו. צור עמנו קשר עוד היום לקביעת תור לטיפול אקסס בארס במרכז רפואי חיים מלאים. לחוויות טיפול אחרת, המשלבת מקצועיות, שירות וזמינות!
נגישות