שיאצו ברפואה משלימה בקריות

יצירת קשר
ניווט

שיאצו היא שיטת טיפול במגע שמגיעה מיפן בתחום הרפואה המשלימה ומבוססת על עקרונות הרפואה הסינית. פירוש המילה שיאצו הוא "לחץ של אצבע". איכות המגע בשיאצו מאוד מקרקעת – המטפל נשען בעוצמה משתנה, בהתאם לצורך של המטופל ומפעיל לחץ על הגוף.

באיזה תחומים מסייע הטיפול באמצעות השיאצו?

  • טיפול בכאבים (ראש לרבות מיגרנות, גב, כל חלקי הגוף)
  • חיזוק ושיקום מערכת החיסונית
  • טיפול בבעיות שינה וקושי בהרדמות
  • בעיות במערכת העיכול
  • טיפול והקלה במצבים של בעיות קשב וריכוז
  • שחרור סטרס מהגוף ומהנפש
  • חיבור לגוף ושחרור ממחשבות טורדניות
שיאצו בקריות

מה יתרונו של טיפול השיאצו ?

במהלך טיפול השיאצו, כתוצאה מהלחץ של המטפל המומחה המופעל על המטופל, השרירים יכולים להרפות, זרימת הדם למקומות כואבים/תפוסים מתחדשת, מערכת החיסון מתחזקת והגוף מקבל עזרה לשקם את יכולות הריפוי שלו.

כיצד מתבצע הטיפול בשיאצו?

הטיפול בשיאצו מתחיל בהצגת הבעיה הרפואית על ידי המטופל וכן בתשאול של ההיסטוריה הרפואית לרבות אבחון של המטופל בעזרת בדיקה הטיפול בשיאצו מתבצע כאשר המטופל נמצא בשכיבה עם ביגוד כאשר המטפל המומחה בשיאצו, מבצע טכניקות של לחיצה באזורים שונים בגוף. עוצמת המגע מותאמת לצורך של המטופל ולרוב המטפל מזהה ללא מילים, מתוך הקשבה לגוף הפיזי ולזרימה של אנרגיית החיים – צ'י.

טכניקת הלחץ הנערכת על ידי המטפל בשיאצו ונעשית באמצעות הידיים לרבות הפעלת לחץ נקודתי של האגודלים על נקודות ספציפיות. המטרה היא ליצור זרימה והנעה בין נקודות העודף והחוסר. כמו כן הטיפול בשיאצו כולל גם טכניקה של מתיחות נעימות שתומכת בתחושת ההתרחבות והשלווה הכללית שמרגיש המטופל לאחר הטיפול בשיאצו.

שיאצו ברפואה משלימה בקריות

מהי התפיסה העומדת מאחורי הטיפול בשיאצו?

הטיפול בשיאצו כולל התייחסות לבעיה עצמה אותה מביא המטופל וגם תמיכה כללית מתוך ראיה הוליסטית של האדם השלם והתייחסות למערכות אנרגטיות הזקוקות לחיזוק (קיו) או לפיזור (ג'יטסו).

טיפול בשיאצו ברפואה משלימה במרכז רפואי חיים מלאים

צור עמנו קשר עוד היום לקביעת תור לטיפול בשיאצו ברפואה משלימה במרכז רפואי חיים מלאים. העניקו לגוף שלכם את חווית הטיפול הכי טובה שניתן לתת לו. טיפול שיאצו המשלב מקצועיות, ניסיון, שרות וזמינות. חגי קירשבלום, מטפל בשיאצו ברפואה משלימה במרכז רפואי חיים מלאים. חגי, בעל ותק עבודה של שנים רבות בשיאצו ובעל הכשרה מגוונת ממכללת רידמן בתחום הרפואה המשלימה.

נגישות